Ležérne dámske oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo

Každá žena sa chce po náročnom dni v práci cítiť pohodlne. Ležérne oblečenie je súčasťou dámskych šatníkov a vždy aj bolo. Mnohé ženy dokonca ležérne oblečenie nosia aj na nákupy, výlety, či na kávičku s kamarátkami.

Ležérne dámske oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo
Ležérne dámske oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo (Foto: unsplash.com)

V akom ležérnom oblečení sa ale budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo?

Dámske mikiny s prevliekaním cez hlavu

Štýlové dámske mikiny s prevliekaním cez hlavu sú univerzálny a zároveň veľmi pohodlný kúsok. Môžete si vyberať športové dámske mikiny, trendy dámske mikiny s jednoduchými nápismi, ale aj jednofarebné dámske mikiny. Štýlové dámske mikiny s prevliekaním cez hlavu môžete nosiť počas celého roka. V lete vám poslúžia najmä vo večerných hodinách a na jeseň ich môžete nosiť pod teplákové kardigány, či pod podšité vesty.

Odporúčame vám vyberať jemnú ružovú, svetlú sivú, čiernu, kaki zelenú, ale aj kráľovskú modrú. Tieto farby sú trendy, obľúbené a zároveň sa jednoducho kombinujú.
Napríklad také oversize tenké jednofarebné mikiny môžete pokojne kombinovať aj na elegantnejšie blúzky!

Dámske tepláky

Dámske tepláky už dávno nie sú oblečením na doma. Slim fit tepláky, rovný strih teplákov, ale aj pánsky strih, ktorý zvýrazňuje pozadie, sú najobľúbenejšie typy/strihy teplákov, ktoré ženy obľubujú. Ak chcete mať v šatníku trendy ležérne dámske oblečenie, odporúčame vám investovať do kvalitných teplákov, ideálne zo 100% bavlny, 100% organickej bavlny.

Sivé, marhuľkové, tmavomodré, hnedé, či klasické čierne – toto sú farby, ktoré by ste si mali vyberať. K dámskym teplákom môžete kombinovať komfortné dámske tenisky a dámske mikiny a máte skvelý outfit, či už na jeseň, jar, ale aj na chladnejšie letné dni.

Voľné bavlnené tričká s trojštvrťovými rukávmi

Pohodlným ležérnym oblečením sú aj voľné bavlnené tričká s trojštvrťovými rukávmi. Odporúčame kupovať aj tričká s raglánovými rukávmi, ktoré perfektne skombinujete s teplákmi a teniskami.

Voľné bavlnené tričká vyberajte v pastelových, či v neutrálnych farbách.

Text:PR