Nehľadajte žiadnu výhovorku a vyberte si kvalitné oblečenie na motorku

Vyhnúť sa negatívnym dopadom sociálnej izolácie alebo karantény je možné niekoľkými spôsobmi. Jedným z tých najlepších je ale pobyt v prírode a čerstvý vzduch. Užiť si ho môžete pri prechádzke so psom, prípadne na motorke s vaším priateľom. Na takýto výlet ale potrebujete kvalitné oblečenie.

Nehľadajte žiadnu výhovorku a vyberte si kvalitné oblečenie na motorku
Nehľadajte žiadnu výhovorku a vyberte si kvalitné oblečenie na motorku (Foto: moteam.sk)

Pomôžeme vám s jeho výberom a nákupom.

Oblečenie pre tých, ktorí si chcú byť istí svojou bezpečnosťou na cestách

Hľadáte spoľahlivý a štýlový motocyklový výstroj? Je pre vás dôležité pohodlie a kvalita? V tom prípade sa poobzerajte v online obchode moteam.sk

Nájdete tu pre vás najrozmanitejšie motocyklové vybavenie, obuv a doplnky najznámejších svetových značiek.

Všetko od najlepších dodávateľov, od ktorých vám sprostredkúvame to najlepšie vybavenie. Všetok motocyklový odev je vyrobený podľa konkrétnych vzorov, pričom sa zohľadňujú vlastnosti anatomickej štruktúry človeka.

Toto moderné a kvalitné oblečenie na motorku bolo vytvorené s cieľom minimalizovať zaťaženie počas jazdy a zvýšiť aerodynamické vlastnosti motocyklistu.

Čo si všetko v ponuke nájdete?

  • Prilby zodpovedajúce najvyššej úrovni komfortu, dizajnu a bezpečnosti. Vonkajšie prvky prilieb sú vyrobené z materiálov odolných voči nárazu, ktoré boli testované na absorpciu energie nárazu. Prilby vám poskytujú široké zorné pole za všetkých poveternostných podmienok vďaka odolnosti proti poškriabaniu, ako aj vode odpudzujúcim vlastnostiam.
  • Moto bundy – kožené, textilné a kombinované. Všetky výrobky sa môžu pochváliť ergonomickým dizajnom rukávov, vynikajúcou odolnosťou proti vlhkosti a vetru. Sortiment zahŕňa nielen pánske, ale aj dámske motocyklové bundy. V tej istej časti sú bezpečnostné vesty s reflexnými detailmi.
  • Rukavice sú krátke a pretiahnuté, s mäkkou a tvrdou ochranou kĺbov prstov. Moderné materiály odolné proti nárazom dodávajú tomuto štýlovému motorkárskemu doplnku potrebnú funkčnosť.
  • Kombinézy – poskytujú maximálnu úroveň ochrany. Môžu byť samostatné alebo spojené, ale vždy ergonomické a pohodlné.
  • Nohavice – alebo pevné kevlarové legíny s extra ochranou a bez nej, sú ľahké a dobre izolované. Dokonale padnú na postavu a zároveň neobmedzujú v pohybe.
  • Motocyklové topánky vyrobené z najmodernejších materiálov – mäkké, priedušné a zároveň veľmi odolné. Nastaviteľný objem, špeciálne ochranné podložky na holenej kosti, členku a na nohách, päta tlmiaca nárazy – všetko ideálny zoznam vlastností obuvi pre motocyklistu.
  • Batohy a tašky určené špeciálne pre motocyklistov. Hodia sa perfektne pre motocyklové vybavenie, osobné veci alebo náhradné diely – všetko, čo potrebujete na dlhej ceste, ktorá vám umožní zabudnúť na nepríjemné veci súvisiac s aktuálnou situáciou.

Načerpajte preto inšpiráciu a vyberte si vhodné moto oblečenie na najbližšiu akciu. Uvidíte, že vám to prospeje.

Text:PR