Spoznajte prírodnú kozmetiku od domáceho výrobcu

Veľa z nás začína mať záujem o používanie kvalitnej prírodnej kozmetiky. Ak je to navyše z nášho Slovenska tým ešte lepšie. Garantuje to použitie kvalitných surovín na výrobu a ich ľahšiu overiteľnosť. Určite takáto prírodná kozmetika vzbudzuje väčšiu dôveru ako kozmetika ktorej pôvod je napríklad niekde mimo Európu.

Pre veľa zákazníkov začína byť napríklad aj dôležité aby výrobky ktoré kupujú zanechávali nízku uhlíkovú stopu v čom má každá lokálna produkcia výhodu. Toto sa v prípade značky Ťuli a Ťuli napríklad prejavilo aj v tom, že svoje výrobky predávajú v sklených vratných obaloch. V čom sú teda takéto výrobky také výnimočné? Určite je potrebné vyzdvihnúť hlavne ich šetrnosť a zdravotnú nezávadnosť k nášmu telu, špeciálne k pokožke. Bežná kozmetika obsahuje napríklad výrobky z ropy a rôzne neprírodné sulfáty.

Toto všetko je v prírodnej kozmetike zakázané a v žiadnom prípade sa tu s tým nestretnete. Šírka ponuky je naozaj veľká. Či už hľadáte prírodnú kozmetiku na vlasy alebo na pokožku, určite si vyberiete. Veľký úspech majú tiež balzamy na pery prípadne tekuté mydlá. Tieto výrobky sú vhodné ako pre malé deti tak aj pre dospelých. A radi ich majú aj naši muži.

Text: PR, foto: tuliatuli.sk