Štendre do domácnosti, obchodu i kancelárie

Sú jednoducho všestranné! Vďaka rozmanitým tvarom a funkciám sa prispôsobia na mieru vašim požiadavkám. Či vlastníte predajňu s oblečením, alebo hľadáte variant vešiaka, kam si môžete vy a vaše návštevy v práci zavesiť kabáty, alebo si doma zariaďujete šatník, praktické štendre by u vás rozhodne nemali chýbať.

Štendre do domácnosti, obchodu i kancelárie
Štendre do domácnosti, obchodu i kancelárie (Foto: pixabay.com)

Štendre nastolia poriadok

Tam, kde má každý predmet svoje stále miesto, vládne harmónia. Sami dobre viete, aké je nepríjemné neustále po niečom pátrať, hoci ste to držali v ruke iba pred chvíľou. Našťastie sú tu šikovní pomocníci, s ktorými budú pokusy o nastolenie poriadku ešte úspešnejšie. I také na prvý pohľad obyčajné štendre dokážu s vašimi zvyklosťami spraviť divy.

Naučia vás odkladať si veci na rovnaké miesto. Či si potrebujete zavesiť kabát, nohavice, kabelku alebo kravatu, na štendroch sa nepokrčia a budú rozmiestnené prehľadne, preto vždy všetko rýchlo nájdete. Podľa potreby si viete zaobstarať i štendre na praktických kolieskach, ktoré posúvate z miesta na miesto tam, kde sa vám to práve hodí.

Ideálne riešenie najmä v prípade obchodov s oblečením, ktoré často menia rozmiestnenie tovaru. Štendre do predajní veľmi elegantne nahradia aj klasické regály a ušetria vás skladania odevov. Vďaka štendrom a ostatným doplnkom (stojanom na reklamy, stoličkám…) sa dá z každej predajne vytvoriť príjemný priestor pre nakupovanie.

Vhodné štendre pre vás

Máte modernú kanceláriu, v ktorej je priestranný vešiak nutnosťou? Štendre pomôžu i vám. Stačí si vybrať farebné, tvarové i materiálové prevedenie, ktoré do interiéru šikovne zapadne. Nielen hranatý, ale i taký polkruhový alebo špirálový tvar vie s charakterom miestnosti spraviť divy. K štendrom si navyše viete zakúpiť rozmanité univerzálne doplnky, čím si ich upravíte na mieru.

Praktické štendre na kolieskach sa ľahko premiestňujú, aj keď sú bohato „naložené“, no i tie bez koliesok sa v priestore týčia so všetkou hrdosťou a nenechajú sa svojím imidžom zahanbiť. Čím viac majú ramien, tým viac úložného priestoru vzniká pre oblečenie alebo doplnky. Univerzálnosť a praktickosť štendrov je nepopierateľná, a keďže sú na ne kladené vysoké nároky, zhotovujú sa tak, aby boli dostatočne odolné a s dlhou životnosťou.

Štendre v domácom prostredí

Ak ste si robili prieskum trhu, neostali ste nadšení z cien niektorých skladových regálov. Váš šatník však nutne potrebuje praktické vybavenie, aby ste sa raz a navždy mohli zbaviť všetkých šatníkových skríň v domácnosti. Vtedy natrafíte na štendre.

Útle, moderné a dostatočne priestranné na to, aby ste na ne mohli navešať skutočne množstvo odevov. Nohavice, tričká, košele, blúzky, svetre i kabáty. Pre ešte viac prehľadnosti vám odporúčame pre každý druh odevu vlastný štender, a tak sa vaše pátranie po vhodnom outfite do práce ešte viac uľahčí.

Zároveň konečne zistíte, či naozaj potrebujete o blúzku naviac, keď ich už na štendroch visí niekoľko.

Text:PR