Zmeňte atmosféru vašej obývačky novou sedačkou

Ako sa hovorí – zmena je život. Obvykle a našťastie vždy k lepšiemu. Tak ako sa menia ľudia i svet okolo nás, menia sa aj naše priority, plány či predstavy. Občas už máme všetkého dosť a túžime len po oáze pokoja, pohody a pocite domova.

Kde inde, ak nie práve v našej obývačke nám toto všetko bude dopriate. Najlepšie urobíte, ak svoju starú obývačku oblečiete do nového šatu a poriadne to každému ukážete!

Parádne si oddýchnete iba na novej sedacej súprave

Každý to pozná – náročný deň v práci, šéf chcel znova nadľudské výkony a kolega vás náhodou oblial kávou. Parkovacie miesta boli plné a v obchode pri pokladni ste takmer vystáli dieru. Keď prídete domov, túžite iba po tom, ako konečne vyložíte svoje unavené nohy, vypijete zaslúženú šálku horúceho nápoja a ideálny záver večera ešte len príde. K tomu všetkému bude stačiť pohodlná, nová sedacia súprava, ako šitá na mieru pre vaše potreby.

Zmeňte atmosféru vašej obývačky novou sedačkou (Zdroj obrázka: mojnabytok.sk)
Zmeňte atmosféru vašej obývačky novou sedačkou (Zdroj obrázka: mojnabytok.sk)

Predstavy ľudí sú rôzne. Väčšina uprednostňuje veľký gauč v tvare písmena U alebo rôzne rohové súpravy, kde sa zmestí veľa hostí. Potom sú tu tzv. súkromníci, ktorí nedajú dopustiť na osobný priestor a neradi sa delia o miesto s niekým iným. Iní zase zbožňujú kombinovať sedačky s fotelkami, taburetkami. Ďalšiu skupinu tvoria tí, ktorí radi experimentujú a kombinujú farby, vzory a štýly bez akýchkoľvek predsudkov.

Nezabudnite ani na obývacie steny

Takto uložení si určite radi vychutnáte pohľad na novú obývaciu stenu. Veď práve ona je vašou vizitkou. Nielen sedacia súprava totiž vytvára atmosféru domova. Nie je to len obyčajný nábytok. Obývacia stena je už samotný doplnok. Preto dbajte o to, aký štýl i farbu si zvolíte. Najlepšie spravíte, keď doplní všetko ostatné vôkol vás a nádherne priestor zaklincuje.

Nech izba a celá domácnosť nepôsobí akosi rozhádzane, ale s citom, opatrne a so srdcom vyberte presne taký typ, ktorý vás vystihne. Televízor, doplnky, dokumenty, knihy, slávnostné poháre a samozrejme fotky v rámikoch – všetko predsa musí mať svoje čestné miesto.

Či už ste minimalisti alebo pravým opakom, uznáte, že pestrá ponuka zláka aj tých najnáročnejších. Niekto uprednostní TV stolík s policami nad televízorom a jednou vitrínou a iní si vyžadujú veľa miesta pre veľa vzácnych vecí. Úložného priestoru nikdy nie je dosť a využiť predsa treba každý kút v miestnosti.

Text: PR