Ako na posteľné prádlo?

Obliečky na periny, vankúše a plachty. Toto všetko ale aj ďalšie veci sa skrývajú pod pojmom posteľné prádlo. Niektorí z nás ho ani nevnímajú ale pre tých iných je zase veľmi dôležité. Veď sa ani nie je čomu diviť. Ak ste zvyknutý na svoj druh a niekedy musíte spať na niečom inakšom, často krát býva spánok nekvalitný a prerušovaný. Toto sa stáva napríklad na služobných cestách alebo dovolenkách kde nespíte vo svojej posteli.

Ako na posteľné prádlo?
Ako na posteľné prádlo? (Foto: oblieckypaplony.sk)

Slovenský výrobca posteľného prádla Honor ponúka aj predaj koncovým zákazníkom na svojom webe oblieckypaplony.sk Ak teda patríte k tým ktorí si na kvalitný spánok potrpia tak si určite pozrite jeho ponuku. Nájdete tu napríklad klasické bavlnené obliečky na vankúše a periny v štandardných rozmeroch. V ponuke sú ale aj ďalšie zaujímavé materiály ako je flanel, satén alebo krepový materiál. Nakoniec sú to aj damaškové obliečky ktoré stoja na pomyselnom vrchole v tejto kategórii.

Firma ďalej vyrába a predáva aj samotné periny a vankúše. Tieto môžu byť vyrobené z dutého vlákna kde sú potom vhodné aj pre alergikov. Alternatívne je možné vyrobiť periny aj z peria prípadne ovčej vlny. Kvalitné slovenské výrobky oceníte ako doma tak aj profesionáli v práci. Prezliekanie a upratovanie firemných priestorov je z kvalitnými materiálmi a výrobkami určite ľahšie a pohodlnejšie. Špeciálne ponuky pre hotelový program dopĺňajú široký sortiment.

Text:PR