NAJVHODNEJŠÍ KOREKTOR PRE ZAKRYTIE NEDOSTATKOV NA PLETI

Bezchybný vzhľad pleti sa dostaví po použití toho najvhodnejšieho korektoru a takisto zakryje Vaše nedostatky. Nájsť vhodný korektor vôbec nie je jednoduché.

NAJVHODNEJŠÍ KOREKTOR PRE ZAKRYTIE NEDOSTATKOV NA PLETI
NAJVHODNEJŠÍ KOREKTOR PRE ZAKRYTIE NEDOSTATKOV NA PLETI (Foto: unsplash.com)

Ten správny čas na použitie korektoru. Vrásky, tmavé žilky, zakrytie kruhov pod očami, prekrytie akné, nesúmerný tón pleti, ale aj drobné ranky na tvári dokonale zakryje korektor. Ním zrealizujeme retuš našich nedokonalostí.

KOREKTOROVÉ FORMY MAJÚ TAKTIEŽ SVOJ VÝZNAM

Poznáme rôzne korektory, a len Vy si vyberiete, ktorý z nich je pre Vás vhodný. Či sypký, tuhý alebo tekutý. Aj korektorové formy ukrývajú tajomstvo dokonalej pleti.

Tuhé vs. Tekuté korektory

Korektory, ktoré sú tekuté, môžeme použiť na vyrážky, ale aj na kruhy pod očami. Tuhý korektor by sa ale nikdy nemal nanášať na očné okolie. Dôvod je ten, že očné okolie bude rýchlo vysušené a tým pádom spôsobí neželaný efekt, a to zvýraznenie vrások a to by sme nechceli.

Štetcom sa nanáša korektor, ktorý je sypký. Preto jeho schopnosti nie sú dokonalé a takisto ani krycie schopnosti. Ide len o krycí poprášok, ktorý sa najčastejšie používa na okolie očí.

Upokojujúci tekutý korektor slúži na rozžiarenie kruhov pod očami. Tekutý korektor sa nanáša s malým štetčekom a funguje ako používanie lesku na pery, stredne kryje farebné nedokonalosti tekutý korektor. Korekčná tyčinka pre bezchybnú pleť je tou správnou voľbou pre ženy. Tekutý korektor je potrebné zapúdrovať transparentným púdrom pre dosiahnutie lepšieho efektu. Ak by ste si chceli o korektoroch dozvedieť viac po kliknutí na tento odkaz: prvá pomoc pre nedokonalú pleť.

ZÁZRAK MENOM KOREKTOR. NEVIETE AKO SPOZNÁTE, KTORÝ JE TEN DOBRÝ PRE VÁS? MÁME PRE VÁS ZOPÁR RÁD.

V prípade, že potrebujete neutralizovať začervenané miesta na vašej pleti, využite zelený korektor. Pre mnohí dámy a slečny, a to hlavne ráno, pomôže žltý korektor, ktorý bojuje s fialovými kruhmi pod očami. Ale je tu riešenie. Pokiaľ pri sebe nemáte celú paletu korektorov, na kruhu pod očami Vám postačí, ak nanesiete korektor o odtieň svetlejší ako je vaša pleť. Naopak, ak máte korektor, ktorý je v tóne Vašej pleti, ten je práve ideálny k zakrytiu začervenaných miest na tvári.

Šikovnou voľbou, ako sa prepracovať k najvýhodnejšej farbe, je miešanie. Existujú paletky, ktoré obsahujú viacero korektorov v rôznej farbe a vy si tak môžete namixovať svoj odtieň.

Text:PR