3 zaujímavé číselné údaje o nakupovaní cez internet

Začneme hneď zhurta, máme pre vás viacero zaujímavých čísel a údajov o nákupoch a nakupovaní cez internet. Na sociálnych sieťach si reklamou internetové obchody udržujú až 75% zákazníkov. Komerčnú zónu reklamy vyskytujúcu sa v prostredí komunikačných sietí možno chápať ako podkategóriu reklamy – ovplyvňuje naše rozhodovanie a správanie.

3 zaujímavé číselné údaje o nakupovaní cez internet
3 zaujímavé číselné údaje o nakupovaní cez internet (Zdroj: unsplash.com)

Vieme oceniť nákup cez internet

Zákazníci si vynaloženú snahu o zdokonalenie služieb do veľkej miery cenia – až 83% zákazníkov je spokojných so službami, ktoré im internetové obchody ponúkajú. Len počas výpredajov sa online tržby blížili k sume 2,29 miliardy dolárov. Reklamy, ktoré predajcovia inzerujú na sociálnych sieťach ovplyvňujú správanie zákazníkov a najmä ich rozhodovanie pri kúpe.

Ako ušetriť ešte viac

Viacero internetových obchodov ponúka poštovné a balné zadarmo pri kúpe tovaru nad požadovanú sumu. To isté platí pri doprave tovaru na poštu alebo až k dverám domu/bytu. Pri nákupe si nájdite čas na uplatnenie zľavových kupónov pri nákupe a rozhodne nebudete ľutovať. Nájdete ich stovky na zlavovy-kod.sk – tieto zľavové kupóny na zľavy sú zdarma a ihneď platné. Môžete s nimi okamžite ušetriť desiatky eur a to pri každom nákupe. Stačí si vybrať zľavu, zobraziť a uplatniť pri svojom nákupe.