Chystáte sa na svadbu? Poradíme vám, aké šaty si vybrať

Aj keď svadobná sezóna vyzerala, že sa už nerozbehne, mnohé páry sa termínu nechceli vzdať a vyčkávanie sa im nakoniec oplatilo. Ak ste pozvaná na svadbu a hľadáte vhodné šaty na túto významnú udalosť, poradíme vám, aké šaty si vybrať.

Chystáte sa na svadbu? Poradíme vám, aké šaty si vybrať
Chystáte sa na svadbu? Poradíme vám, aké šaty si vybrať (Foto: unsplash.com)

Máte pekné nohy? Ukážte ich v krátkych šatách

Ak máte pekné nohy, nemá zmysel ich schovávať v dlhých šatách. Skúste si vybrať v ponuke krátke spoločenské šaty. Mladšie ročníky si môžu dovoliť pekné krátke spoločenské šaty s odhaleným chrbátom, či s áčkovou sukňou. Pekné nohy netreba schovávať pod dlhými šatami.

Čo sa týka farieb, veľmi obľúbenými farbami je výrazná ružová, jemná marhuľková, alebo pekná kráľovská modrá. Ak máte tmavé vlasy, odporúčame skôr červené, fialové a kráľovské modré šaty. Ak ale máte svetlé vlasy, odporúčame skôr zlatú, žltú, jemnú marhuľkovú, či jemné pastelové farby.

Dlhé spoločenské šaty pre zrelšie a vydaté ženy

Ak ste už vydatá, alebo patríte už medzi zrelšie ženy, odporúčame vám objednávať si nové dlhé spoločenské šaty. Pekne zakryjú nedostatky a zvýraznia pekný ženský dekolt. Dlhé spoločenské šaty sú považované za slávnostnejšie a ženy si ich objednávajú najmä na plesy.

Pri dlhých spoločenských šatách sa nebojte ani výraznejších vzorov. Odporúčame ale pozerať kvetované dlhé spoločenské šaty, či dlhé spoločenské šaty s čipkami. Výrazne omladzujú a pôsobia naozaj exkluzívne, čím sú vlastne vhodné na spoločenskú udalosť, akou svadba rozhodne je.

Každá žena má nedokonalosti, s ktorými nie je spokojná. U niektorej sú to široké boky, u inej zase malé prsia. Vyberajte si vždy také šaty, ktorými zakryjete prípadné nedostatky a zvýraznite to, čo treba. Ak ste chudá, nedávajte si dlhé široké šaty, ktorými zakryjete svoje prednosti. Ak máte malé prsia, vyberajte si šaty s volánovými rukávmi, ramienkami, ktoré zakryjú malé prsia.

Text:PR