Cviky na zväčšenie pŕs: 3 rýchle cviky – stačí týždeň cvičenia!

Krásne plné prsia sú snom nie jednej z nás. Pomôžu nielen čo sa týka celkového vzhľadu, ale dodajú žene aj dávku sebavedomia. Ktorá z nás by sa necítili lepšie? Samozrejme príliš veľké či neforemné prsia bez správneho tvaru nie sú pekné ani na pohľad. Vyskúšajte naše overené a rýchle cviky na zväčšenie pŕs, cvičiť môžete hoci doma.

Cviky na zväčšenie pŕs: 3 rýchle cviky - stačí týždeň cvičenia!
Cviky na zväčšenie pŕs: 3 rýchle cviky – stačí týždeň cvičenia! (Foto: unsplash.com)

Zväčšenie pŕs pomocou cvičenia

Nižšie si popíšeme 3 rýchle cviky, ktoré postačí cvičiť len týždeň a dostavia sa prvé výsledky. Vaše prsia budú pevnejšie a plnšie. Pomôžu aj na zlepšenie pokožky ako na pohľad, tak na dotyk. Samozrejme pre čo najlepšie výsledky je potrebné cvičiť dlhodobo, prípadne aspoň mesiace.

#1 Rozpažovanie rúk
Ľahnite si na pevnú podložku, nie na posteľ to nestačí. Ideálne na žinienku, karimatku, podložku na cvičenie či na koberec na zemi. Následne stačí rozpražovať a pripažovať narovnané ruky.

#2 Naťahovanie
Pri tomto cviku v stoji sa s rukami pri sebe naťahujete opakovane hore čo najvyššie a postupne uvoľnujete ruky voľne vedľa seba. Naťahovať sa môžete aj cez chrbát na fitlopte.

#3 Tlačte dlane proti sebe
Pri tomto cviku môžete aj sedieť. Chrbát má byť vystretý a dlane tlačíte proti sebe.

Tabletky na zväčšenie pŕs a krémy

Pri tabletkách na zväčšenie pŕs či krémoch vždy siahnite len po overených prípravkov a pozrite sa aj po recenziách. Na stránkach nákupnej poradne v článku https://www.nakupnaporadna.sk/ako-zvacsit-poprsie/ nájdete ďalšie tipy a rady, aj overené prípravky na zväčšenie pŕs.

Aj keď plastika pŕs je rýchle riešenie, nie je to lacné a každý operačný zásah do ľudského organizmu je závažný a treba ho dobre zvážiť. Na druhej strane existuje množstvo overených prípravkov. Mnohé preukázateľne pomáhajú zväčšiť prsia, spevniť ich a dodať im lepšiu pokožku na pohľad aj na dotyk, my ich taktiež odporúčame.

Zdroje: WikiPedia, Healt Clinic, NakupnaPoradna.sk, Medicine Magazine