Takto vyzerá moderná pečiatka na mieru

Začiatok školského roku prináša mnohým rodičom nové povinnosti. Jednou z nich je práve označenie detského oblečenia. Možností ako si s tým poradiť je viacero. Spomenúť môžeme napríklad tradičné vyšívanie, nálepky, fixy či pečiatky na textil. A práve pečiatka na textil Mamachick je našim jasným favoritom. Myslíme, že po nasledujúcich riadkoch v tom budete s nami.

Takto vyzerá moderná pečiatka na mieru
Takto vyzerá moderná pečiatka na mieru (zdroj: Mamachick.sk)

Potrebujete aj vy vytvoriť menovky pre deti? Chceli by ste si vybrať ten najlepší spôsob a práve sa orientujete v poli označovacích možností? Spomínaná pečiatka na oblečenie – textil svojimi vlastnosťami prilákala už stovky ľudí, ktorí boli v rovnakej situácii pred vami.

Chcete o nej vedieť viac? Ako vyzerá, čím sa vyznačuje a prečo si vybrať práve ju? To sú všetko otázky, na ktoré vám v tomto článku odpovieme.

Pečiatka na mieru: to je moderný spôsob označovania oblečenia

Ak potrebujete menovky na oblečenie pre svoje deti, veľmi pravdepodobne budete chcieť, predovšetkým to, aby bolo ich vytvorenie jednoduché a rýchle a mali dlhotrvajúcu odolnosť. To všetko pečiatka na textil spĺňa. Jej aplikáciu zvládne aj malé dieťa a vydrží až 50 vypraní. Nehovoriac o tom, že sa veľmi ľahko oživí novým odtlačením. Jedna pečiatka vám s náhradným atramentom vydrží až na 1000 odtlačkov, takže si trúfame povedať, že na celé označovacie obdobie. Okrem týchto kvalít sa pečiatka na textil môže pochváliť:

• Univerzálnym použitím
• Vysokou kvalitou a atraktívnym vzhľadom za dobrú cenu
• Jednoduchým nákupom napriek výrobe na mieru

Povieme si o tom viac. Začína od posledného:

• Jednoduchý nákup aj pri výrobe na mieru

Objednávka pečiatky prebieha skutočne veľmi jednoducho. Fakt, že je vyrábaná na mieru podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka absolútne nepridáva na zložitosti. Pri nákupe je potrebné vyplniť intuitívny objednávkový formulár, kde zadáte všetko podstatné. Zadávate výber týchto parametrov:

1. Tvar mena či prezývky, ktorú chcete mať uvedenú na pečiatke
2. Obrázok, ktorý bude figurovať na menovke vedľa mena. Na výber máte desiatky roztomilých ikon zo sveta rastlín, zvierat či hračiek
3. Farbu atramentu, ktorú sa rozhodnete použiť do vašej pečiatky
4. Tvar samotnej pečiatky. Môžete sa rozhodnúť pre líšku, pandu, mačku alebo sovu

• Vysoká kvalita a atraktívny vzhľad za dobrú cenu

Menovky, ktoré vyrobíte vďaka tejto pečiatke sú skutočne dlhotrvajúce a odolné. Použitá farba je veľmi kvalitná, nerobí šmuhy a nerozmazáva sa. Písmo je štýlové, doplnené originálnym obrázkom. Ani samotnému zvieratkovskému tvaru pečiatky nechýba šmrnc, nehovoriac o tom, že je vyrobené z kvalitných materiálov. Žiadny lacný plast, pri ktorom máte pocit, že sa vám za malú chvíľu rozpadne v rukách.

To všetko za veľmi dobrú cenu 24,90 €. Keď vezmete do úvahy, že vám jedna pečiatka s náhradným atramentom veľmi pravdepodobne vydrží na celú “označovaciu dobu”, čo môže byť aj niekoľko rokov, tak sa to skutočne vyplatí.

Ak máte dve deti, alebo chcete pre svoju ratolesť z nejakého dôvodu dve pečiatky, práve teraz zaplatíte o 12,90 € menej. K tomu dostanete 40 ks nažehľovacích menoviek v hodnote 13,20 €, ktoré sa vám budú hodiť na označenie veľmi tmavého oblečenia, kde by samotná farba pečiatky mohla zaniknúť.

• Univerzálne použitie

Pečiatku je vhodné použiť na akékoľvek textilné oblečenie. Aplikuje sa priamo na textil, takže je pre vás vhodná aj v prípade, ak vaše dieťa neznesie prítomnosť nylónového štítku na oblečení. Spomíname to preto, že napríklad v prípade samolepiek na oblečenie je nutné nalepenie práve na tento nylónový štítok a teda ich použitie nie je univerzálne vhodné pre každého (nie každý znesie nylónový štítok a po nákupe ho okamžite odstriháva)

Rovnako ani žiadna farba oblečenia nebráni vytvoreniu menovky pre deti práve pomocou pečiatky na textil. Môžete použiť tri rôzne farby a v prípade veľmi tmavého oblečenia dobre poslúžia už spomínané nažehľovacie pásky, ktoré pečiatkou označíte miesto textilu.

Komerčný článok