Najlepšie jesenné outfity, s ktorými zostanete v suchu!

Keď sa začína obdobie jesene, tak prejde automaticky väčšina ľudí k tmavším farbám, jednoduchým strihom a až tak im nezáleží na tom, aby vyzerali štýlovo. Základom je pre nich byť v suchu. Dá sa to urobiť aj tak, že vám bude teplo, zostanete v suchu a zároveň zostanete štýloví. Stačia vám na to len tie správne kúsky a o tých vám v dnešnom článku povieme viac.

Najlepšie jesenné outfity, s ktorými zostanete v suchu! (Foto: unsplash.com)

Kvalitná jesenná bunda ako základ outfitu

Pred nepriaznivým počasím, ktoré je pre jeseň typické vás najlepšie ochráni kvalitná jesenná bunda. Každý má vlastný vkus a predstaví si pod týmto pojmom niečo iné. V trende sú klasické športové vetrovky známych značiek, oversize prešívané vetrovky dlhších aj kratších strihov alebo bombery rôznych farieb. Zladíte ich naozaj so všetkým a hlavné je, že vás udržia v teple a suchu.

Štýlové pršiplášte

Žiadna z búnd vás tak neuchráni pred dažďom tak, ako pršiplášť. Nepredstavujte si žiadne detské pršiplášte ani jednorazové „sáčky“. V kamenných obchodoch aj na internete nájdete množstvo štýlových pršiplášťov ženských strihov a výrazných farieb. Väčšina ľudí okolo vás ani nespozná, že máte na sebe pršiplášť.

Nezabúdajte na vhodnú obuv

Na jeseň vás nemusí prekvapiť len studený vietor, hustý dážď, ale často aj sneh. Preto by mali byť jesenné topánky vodotesné, no zároveň udržať vaše nohy v teple. Klasikou sú topánky v štýle chelsea, tento rok sú v trende oversize topánky so širokou podrážkou. Krok nespravíte vedľa ani so štýlovými gumákmi, ktoré predáva množstvo značiek. Počas jesene vynosíte ešte aj kožené tenisky a mokasíny, hlavne v teplejších dňoch.